Bóg Macierewicza jest inny

Kategorie: Bez kategorii

Platforma Obywatelska wystąpiła z wnioskiem o odwołanie z funkcji Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Premier Szydło, broniąc w Sejmie ministra Macierewicza stwierdziła, że jest przykładem osoby, dla której Bóg, Honor i Ojczyna są najważniejsze. Jeżeli tak jest, to niech Bóg ma w opiece wierzących i chroni ich przed Macierewiczem: jego honorem i jego  miłością do Boga. Być może premier Szydło i minister Macierewicz modlą się do jakiegoś innego Boga,  może tak  właśnie  nasza katolicka wiara wygląda, choć nie wierzę, że jest aż tak źle. Po prostu politycy prawicy czyniąc rożne niegodziwości podpierają się Bogiem, a on ze smutkiem na to patrzy z góry i kiwa głową z politowaniem. Smutnie jest to, że owo fałszywe podpieranie się Bogiem przez polityków prawicy nie przeszkadza znaczącej liczbie wierzących, o klerze nawet nie wspominając.

Czesław Cyrul

Komentarze (5):

 1. Avatar
  woj

  Pan Cyrul chce koniecznie jeszcze zaistnieć. Zamiast tego powinien poczytać wspomnienia ludzi prześladowanych przez jego ideowych pobratymców.

 2. Avatar
  mISIEK

  Pan Cyrul nie musi ponownie zaistnieć , ważne ze pisze jak jest na prawdę, a tu ma rację. Pewnie za czytery lata Pan Cyrul i pozostali zmienią ten pseudokatolicki rząd. Bo jeśli nie to mozemy sie przypatrywać grekom, bo tak będzie wyglądać Polska.

 3. Avatar
  MarMar

  Klerowi nie przeszkadza powoływanie się PiS na Boga… PiS za to hojnie płaci, żeby kler uznał Boga PiS-u za swojego.

 4. Avatar
  TomAS

  Z ostrza pióra Pana Blogera Cyrula można wywnioskować,że Pan Bloger powinien się zająć szlachetną z nauk jaką jest Teologia nauka o Bogu. Niech Bóg ma w opiece czytelników Pana bloga, oczywiście Bóg, w którego Pan Bloger wierzy, nie ten rzecz jasna od Szydło i Macierewicza. Niech Bóg, obojętnie, Macierewicza czy Szydło ma w opiece Polskę przed Komunistycznym Awansem Społecznym z SLD. Poziom merytoryczny i podane argumenty w kwestii słuszności wniosku o odwołanie Macierewicza, W TYM CZYMŚ CO PAN „INTELEKTUALNIE” SPŁODZIŁ POWYŻEJ, DOBITNIE POTWIERDZAJĄ TEZE, ŻE NIEBOSZCZKA SLD I JEJ AKTYW M.IN. TEN OD PIÓRA NALEŻĄ DO PRZESZŁOŚCI.
  Jeżeli Panu tak smutno odnośnie „owego” podpierania się Bogiem przez polityków prawicy to trzeba zdjęcie zmienić profilowe na bardziej smutne. No kler ze wstydu to chyba powinien sutanny drzeć po tym wpisie, zakładając że przejrzy na oczy 🙂
  Jakże smutniejsze jest, że nijaki Cyrul Cześiek rości sobie prawo do oceniania i upominania tych co wierzą w innego Boga niż on sam…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *