Jutro wszyscy do puszek (prawie jak do urn)

Kategorie: Bez kategorii

 

Jutro mamy szansę na zrobienie największej demonstracji przeciwko rządom obecnej władzy. Ta władza, do spółki z kościołem, nie lubi Jurka Owsiaka i jego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Ta władza robi wiele, by tę szlachetną akcję zohydzić, a Owsiaka poniżyć. Tym samym ta władza poniża miliony obywateli, którzy nie żałują grosza na społeczną pomoc.  Ta władza udowadnia, że nasze zdrowie jest sprawą drugorzędną. Polityka jest ważniejsza i nawet jak ta władza daje ludziom program 500+ to ma na widoku swój cel partyjny, a potem dopiero dobro obywatela.

Do wszystkich tych, którzy nie godzą się na dewastowanie prawa naszego kraju, zawłaszczanie mediów, ogłupianie i oszukiwanie społeczeństwa apeluję: wyjdźmy na ulice, nie żałujmy grosza do puszek, licytujmy, wysyłajmy przekazy. Udowodnijmy tym samym, że jesteśmy za Orkiestrą i tą szlachetną akcją, której tak nie cierpi ta władza.  Żaden protest, żadna akcja KOD-u czy jakakolwiek inna, nie potrafi dobitniej wyartykułować woli większości społeczeństwa.

Pewnie Jurek Owsiak nie życzyłby sobie podszywania się polityki pod jego szlachetną akcję, ale jeżeli zbierzemy ponownie rekordową ilość pieniędzy to szpitalom będzie lżej, tej władzy zrobi się głupio, a my damy sygnał, że z polityką tej władzy  większości społeczeństwa nie jest po drodze.
Czy będzie to akcja polityczna? Ależ skądże. My tylko damy wyraz jak bardzo nam zależy na naszym zdrowiu. To ta władza pierwsza pokazała, że tej akcji nie chce i uznaje ją za wrogą względem
 PiS-owskiej polityki, mając tym samym nasze zdrowie w głębokim poważaniu.

Czesław Cyrul

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *