Wielki destruktor odszedł (na chwilę?)

Kategorie: Bez kategorii

Wszędzie gdzie pojawił się Antoni Macierewicz pozostawiał po sobie organizacyjne gruzowisko, skrzywdzonych ludzi i polityczne pobojowisko. Ten człowiek ma w sobie jakiś gen destrukcji, który każe mu właśnie tak działać. W ministerstwie, z którego w końcu go pogoniono, wyrzucił kwiat dowództwa i kadry oficerskiej. Zdezorganizował dostawy dla wojska. Pozostawił po sobie fragmenty śmiesznej obrony terytorialnej, która przypomina grupy rekonstrukcyjne.
Jednak Macierewicz nie był sam. Dzielnie wspierał go Ojciec Rydzyk i kluby Gazety Polskiej. To na salonach w Toruniu Antoni błyszczał i stamtąd pozdrawiał słuchaczy Radia Maryja i swoich zwolenników zarazem. Mimo tak fatalnego zachowania Macierewicz ma w społeczeństwie aż 25 procent zwolenników. 75 procent społeczeństwa było za jego odwołaniem, ale aż 25 było jego zwolennikami. To bardzo dużo.
Zadaję sobie pytanie, za co oni lubili Macierewicza? Czy i oni mają w sobie także jakiś gen destrukcji? Sadze, że nie. Oni słuchali ojca Rydzyka, a on ma więcej do powiedzenia niż cały episkopat razem wzięty. Są to ludzie, którzy nie do końca orientują się w polityce, bo przecież nie muszą. Wsłuchują się w kazania płynące z ambon, przekazują sobie gazety chwalące Antoniego. Oczadzeni kłamliwą propagandą widzą w Macierewiczu męża opatrznościowego, a on okazuje się być destruktorem, niszczącym otoczenie. Czy jego promotorzy wyciągną jakieś wnioski z popierania złego człowieka? Nie sądzę. Czekam natomiast ze strachem co teraz Macierewicz dostanie do zniszczenia, bo przecież dostać coś musi. Jeżeli nie, to zacznie niszczyć PiS, a na to prezes nie pozwoli.
Czesław Cyrul

Komentarze (5):

 1. Avatar
  hkulka

  Wielki Destruktor, jak nazywa go Tawarisz Cyrul pogonił wszelkiej maści destruktorów czasu komuny. To dopiero była destrukcja! Ubeków i kapusiów w ’92r. , towarzyszy z razwiedki z WSI (którzy dopiero kręcili niezłe interesy) w 2005r., a ostatnio posowieckich trepów. Ode mnie wielki szacun dla niego. Nie wiadomo co rozgrywa natomiast „Duduś”.
  Młode wojsko z entuzjazmem krzyczało „Antek, Antek …” gdy odwiedzał jednostki (info. od młodej dziennikarki akredytowanej przy MON.), w nowej rzeczywistości powstały wojska OT, USA dały patrioty., zamówienia wojskowe dla polskiego przemysłu. Przełom w stosunku do poprzednich ‚tuskich” destruktorów, spsiałych wobec Niemców.

   1. Avatar
    tantus

    Zawsze, jak czytam takie komentarze, to zastanawiam się, czy ci ludzie naprawdę w to wierzą, czy po prostu piszą takie bzdury za kasę? Przecież to właśnie wokół Antoniego kręci się najwięcej byłych UBeków i SBeków oraz kłamców lustracyjnych, wliczając w to jego osobistego kierowcę…

  1. Avatar
   zenek

   „Dały patrioty” ..
   Nic nie dały, brednie dały. Patrioty kosztujące 40 mld zł to prawie roczny polski wpływ do budżetu z tytułu pit… Trzeba być niespełna rozumu żeby pisiej, nieudacznej, skorumpowanej bandzie zostawić zakup zabawek za roczną krwawicę wszystkich polskich pracowników

 2. Avatar
  hkulka

  Zgadzam się, z drobną poprawką!:
  „Antek” to niezłomny Wielki Destruktor komuny, a co wazniejsze post-komuny. Ale jak widać włączono już hamulce …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *