Radio Rodzina to miejsce debaty a nie monologu

Kategorie: Bez kategorii

Tagi: , , , ,

Ostatnio na łamach Gazety Wrocławskiej ukazał się artykuł insynuujący, jakoby Radio Rodzina było „tubą PiS-u”. Wypowiedź ta przypisana jest bliżej nieokreślonemu posłowi z Platformy Obywatelskiej „który woli pozostać anonimowy”. Niezmiernie mnie to dziwi, gdyż nie zauważyłem aby politycy tej partii byli w jakikolwiek sposób dyskryminowani.

Artykuł można przeczytać pod poniższym linkiem: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/4688904,wroclaw-poslowie-pis-bronia-radia-rodzina-bo-jest-ich-tuba,id,t.html

To prawda, że jesteśmy zapraszani do rozmów o Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Sam jako samorządowiec biorę w takich rozmowach udział, ale w rozmowach tych zazwyczaj biorą też udział przedstawiciele innych formacji – z innym spojrzeniem na nasze wspólne sprawy. I nie chodzi tu tylko o sprawy światopoglądowe, gdyż w Radio Rodzina poruszane są także tematy związane z regionem, rozwojem Dolnego Sląska i Wrocławia, inwestycji, finansów. To stałe tematy rozmów. Rozmów, które polegają na dyskusji osób o różnych poglądach, nie zaś na monologu.

Autorka artykułu powołując się na anonimowego posła Platformy Obywatelskiej i jego wypowiedź „Przecież to tuba propagandowa PiS-u. Wystarczy sprawdzić, kto tam przychodzi” pokazuje, że najwyraźniej nigdy nie poświęciła chwili na posłuchanie jakiejkolwiek audycji. Dlatego też zachęcam do nastrojenia radia i przekonanie się, jak wyglądają te „propagandowe” rozmowy.

Komentarze (2):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *